ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
gbomb1

گلوتامین بمب سایتک | SCITEC NUTRITION G-BOMB 2.0

PDFچاپایمیل
- کمک به کاهش خستگی هنگام تمرین
- تأمین آمینواسیدهای ضروری بدن
شرح

ال گلوتامین ( یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین مکمل های ورزشی ) ، فراوان ترین آمینو اسید موجود در خون انسان می باشد که یکی از نیازهای مهم بدن را فراهم می سازد. نیاز به گلوتامین در برخی شرایط خاص ، به خصوص در حین و بعد از تمرین های سنگین ورزشی ضروری بوده زیرا که بدن نیاز گلوتامینی خود را با ساخت گلوتامین نمی تواند جبران کند . این آمینواسید ضروری با مصرف پروتئین و مکمل های غذایی قابل تأمین است. G Bomb یک ماتریکس گلوتامین چندترکیبی پیشرفته می باشد که گلوتامین های مختلف را داراست. گلوتامین از طریق گلوتامات به آلفاکتوگلوتارات ( یک بخش جدایی ناپذیر از چرخه کربس بوده و چرخه تولید کننده انرژی در بدن می باشد ) تبدیل می شود. این فرمولاسیون به طور مستقیم AKG را در اختیار ما قرار می دهد. از سوی دیگر فولیک اسید موجود در این کمپلکس شامل مزایای زیر می باشد : - کمک به کاهش خستگی و ضعف عضلانی - کمک به ساخت آمینو اسیدهای نرمال و طبیعی بدن - کمک به فعالیت طبیعی سیستم ایمنی بدن - کمک به جریان خون - کمک به متابولیسم هموسیستئین - دارای نقش موثر در فرآیند تقسیم سلولی

محصولی فوق العاده از غول تولید مکمل در اروپا یعنی سایتک نوتریشن همانند اسمش مثل بمب در بازارمکمل ایران صدا کرده است. جی بمب فقط یک گلوتامین ساده نیست، یک گلوتامین ترکیبی حاوی اکثر فرم های گلوتامین از جمله : ال گلوتامین میکرونایز ، ال گلوتامین، ال-گلوتامیک اسید، پی ترویل ال-گلوتامیک اسید و ... می باشد. این محصول حاوی ۳۰ میکرو گرم فولیک اسید ، ۱۰ میلی گرم آلانین و همچنین ۱۰ میلی گرم AKG یا آلفا کتو گلوتاراته که باعث بهبود عملکرد جی- بمب در تامین انرژی و افزایش توان عضلات در تمرینات ورزشی سخت و استقامتی می گردد.

تفاوت

جی - بمب با مکمل های گلوتامین معمول در ترکیبات آنهاست. جی بمب چند نوع گلوتامین را همراه با ترکیبات دیگر در خود دارد که همانند بمب عمل می کنند و سرعت و کیفیت ریکاوری عضلات بدن را افزایش داده، سیستم ایمنی بدن را تقویت و‌ از کاتابولیسم عضلات مخصوصا بعد از تمرینات شدید جلوگیری می کند. جی بمب در هر سروینگ خود 10 گرم انواع گلوتامین ها (گلوتامین ترکیبی) را دارد.

در چرخه تولید انرژی در بدن، گلوتامین به وسیله گلوتامات به آلفا کتو گلوتارات یا همون AKG تبدیل می شود، اما جی بمب سایتک با فرمول استثنایی خود این ماده یعنی آلفا کتو گلوتارات را به ترکیب خود اضافه کرده تا به طور مستقیم وارد بدن شود و بمب انرژی را در بدن ورزشکاران آزاد کند.

جی بمب سایتک، کاملا رژیمی

مهمترین دغدغه ورزشکاران در رژیم های کاهش وزن، همیشه تامین انرژی بدن بدون ایجاد اختلال در فرایند چربی سوزی می باشد. جی بمب فاقد شکر و هرگونه شیرین کننده یا طعم دهنده غیر مجاز بوده و خیال ورزشکاران را در رژیم های سخت برای تامین انرژی راحت کرده است.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
نوع محصول
پودر
تاریخ انقضا محصول
دوسال
کد بهداشتی IRC
دارد
مناسب استفاده برای جنسیت
عمومی
روش مصرف
یک سروینگ از جی بمب را با 400 میلی لیتر آب مخلوط کنید و 30 دقیقه قبل از تمرین و یا حتی در حین تمرین مصرف کنید. البته می توان جی بمب را در ساعات دیگر روز مثلا 20 دقیقه قبل از خواب هم مصرف کرد. در طول شب بدن شما مشغول فرایند ترمیم بافت های آسیب دیده عضلانی در حین تمرینات ورزشی است، مصرف گلوتامین قبل از خواب می تواند با جذب بیشتر آب و املاح سرعت ریکاوری و ترمیم عضلات را بهبود بخشد.

ارسال رایگان

خرید بیش از1میلیون ریال

بازگشت وجه

عودت تا 24 ساعت

پشتیبانی انلاین

24 ساعته و 7 روز هفته

پاسخ به سوالات

سوالات تخصصی FAQ

محبوب ترین ها

جدید ترین ها