ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

قرص دیابتون اورجینال ویتابیوتیکس | Vitabiotics Diabetone Original

PDFچاپایمیل
قرص دیابتون ویتابیوتیکس یک مولتی ویتامین مینرال ویژه برای بیماران دیابتی جهت حفظ سلامت عمومی بدن است، که به دلیل کنترل تغذیه خود و یا عادت های غذایی اشتباه، ویتامین و مواد معدنی لازم به بدنشان نمی رسد.
شرح

معرفی قرص دیابتون ویتابیوتیکس:

 قرص دیابتون مکملی ایده ال و تخصصی جهت تامین ۲۱ ریزمغذی، شامل ویتامین ها و مواد معدنی جهت بهبود سلامت عمومی بدن و عملکرد انسولین در افراد دیابتی افراد دیابتی به دلیل محدودیت های رژیم غذایی و عادات غذایی نادرست، به شدت در معرض کمبود ریزمغذی ها می باشند.

امروزه مقالات متعددی به نقش استفاده از ویتامین ها و مواد مغذی در افراد دیابتی در بهبود سلامت عمومی بدن و همچنین کنترل بهتر قند خون پرداخته اند. هدف اصلی از رژیم غذایی در بیماران دیابتی، محدودیت مصرف مواد قندی می باشد که این محدودیت، در بسیاری از افراد به کمبود ویتامین ها و مواد معدنی منجر می شود. این کمبود در کنار سایر عوامل، منجر به کنترل سخت تر قند خون می شود و سلامت عمومی این افراد را نیز به مخاطره می اندازد. وقتی افزایش قند، در دراز مدت در بدن وجود داشته باشد، سبب تخریب رگ‌ های بسیار ریز در بدن می‌شود که می‌تواند اعضای مختلف بدن همچون کلیه، چشم و اعصاب را درگیر نماید. همچنین دیابت با افزایش ریسک بیماری‌ های قلبی عروقی ارتباط مستقیمی دارد. مصرف بسیاری از ریزمغذی ها در کاهش بروز این عوارض تاثیر مستقیم دارد.

قرص دیابتون ویتابیوتیکس یک مولتی ویتامین مینرال ویژه برای بیماران دیابتی جهت حفظ سلامت عمومی بدن است. افراد دیابتی به دلیل کنترل تغذیه خود و یا عادت های غذایی اشتباه، ویتامین و مواد معدنی لازم به بدنشان نمی رسد. قرص دیابتون حاوی مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و به کاهش قند خون نیز کمک می نماید.
ترکیبات قرص دیابتون ویتابیوتیکس: (برای مشاهده ی بهتر اطلاعات جدول روی آن کلیک کنید)

توضیحات مختصر:

کروم:
یکی از مواد معدنی مورد نیاز بدن است که تحقیقات زیادی در رابطه با تاثیر آن بر میزان قند خون افراد دیابتی، در سال های اخیر انجام گرفته است. استفاده از مکمل های حاوی کروم باعث بهبود متابولیسم گلوکز و چربی شده که خود باعث بهبود تحمل به گلوکز و افزایش تاثیر انسولین می شود. از جمله تاثیرات کروم عبارتند از افزایش حساسیت عضلات بدن نسبت به انسولین، کمک به کاهش چربی و تری گلیسیرید خون در افراد دیابتی، کمک به کاهش قند خون و حساسیت سلول ها به انسولین و کنترل اشتها.
L-Carnitine:
تحقیقات نشان داده اند که "L-Carnitive" در بهبود پارامتر های neurophysiological (عصبی) و تحمل بیشتر این علایم بسیار موثر است و باعث کاهش درد در بیماران می شود.
ویتامین های گروه B:
ویتامین های گروه B نقش مهمی را در متابولیسم گلوکز ازطریق عملکرد شان بعنوان کوآنزیم ایفاء می کنند.
ویتامین C:
کمبود این ویتامین دربیماران دیابتی بسیار شایع می باشد، از طرفی ویتامین C عملکرد انسولین را افزایش می دهد و به افزایش توانایی رگ ها در انتقال خون کمک می کند. این ویتامین می تواند در کنترل فشار و کاهش ریسک عوارض قلبی عروقی موثر باشد.
ویتامین E:
این ویتامین، کنترل متابولیسم را بهبود می دهد. پیشگیری از بیماری قلبی از طریق کاهش رادیکال های آزاد و جلوگیری از رشد پلاک های داخل دیواره رگ ها از عملکردهای این ویتامین است. ویتامین E همچنین در پیشگیری از دیابت و دیگر بیماری ها از ارزش بالایی برخوردار است.
منیزیم:
منیزیم ماده معدنی موثری در پیشگیری و جلوگیری از بسیاری از بیماری هاست، از جمله کاهش خطر ابتلا به دیابت و تنظیم فشار خون. بیش از ۳۰۰ واکنش بیوشیمیایی در بدن برای فعالیت خود به منیزیم نیاز دارند. منیزیم باعث حفظ فعالیت عادی ماهیچه و عصب، ضربان منظم قلب و استحکام استخوان ها می شود. همچنین منیزیم در متابولیسم و سنتز پروتئین نقش دارد. بنا به گفته محققان وجود منیزیم برای متابولیسم کربوهیدرات (قند) لازم است زیرا منیزیم جهت عملکرد صحیح تعداد زیادی از آنزیم ها که در روند تولید گلوکز در بدن نقش دارند، مورد نیاز است.
زینک (روی):
ماده معدنی است که مقدار آن در افراد دیابتی کمتر از سایرین است و به تولید انسولین توسط لوزالمعده و نیز انتقال گلوکز توسط انسولین به سلول ها کمک می کند.
ویتامین D:
ویتامین D می تواند فعالیت و عملکرد سلول های سازنده ی انسولین (سلول های بتا) در پانکراس و حساسیت به انسولین را بهبود دهد. علاوه بر این، ویتامین D برای سلامت استخوان و حفظ سلامت عمومی بدن دارای اهمیت می باشد. این ویتامین از طریق نور آفتاب در پوست ساخته می شود و به دلیل عدم دریافت کافی نور آفتاب، کمبود این ویتامین بسیار شایع می باشد.
ویتامین A:
تحقیقات جدید نشان می دهد که کمبود ویتامین A و دیابت با یکدیگر در ارتباط هستند. محققان دریافته اند که ویتامین A ممکن است بر روی عملکرد سلول های بتا، سلول های ترشح کننده انسولین تاثیر گذار باشد.
موارد مصرف قرص دیابتون ویتابیوتیکس:

    کمک به کنترل بهتر قند خون از طریق بالا بردن حساسیت انسولین در بدن
    کمک به حفظ سطح چربی های خون در حد طبیعی
    به دست آوردن و حفظ وزن ایده آل
    تامین انرژی مورد نیاز بدن
    کنترل اشتها
    تامین مواد معدنی مورد نیاز بد
    جلوگیری از بروز عوارض و مشکلات ناشی از دیابت
    کمک به کاهش قند خون و حساسیت سلول ها به انسولین
    افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت و ساز در بدن
    کاهش چربی و تری گلیسیرید خون در افراد دیابتی
    تقویت و افزایش سلامت پوست و قدرت عضلانی
    تقویت سیستم ایمنی و دستگاه عصبی
    جلوگیری از کم خونی

روش و مقدار مصرف قرص دیابتون ویتابیوتیکس:

روزانه 1 عدد قرص به همراه غذا با مقدار کافی آب، یا مطابق دستور پزشک میل شود.
هشدار مصرف:

قرص را به طور کامل بلعیده و از جویدن، خردکردن و یا نصف کردن آن خودداری نمایید. این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد. در صورت حساسیت به سویا از مصرف فرآورده خودداری کنید.
شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.