قرص جوینت ساپورت ویتالی تون | VitallyTone Joint Support

PDFچاپایمیل
مـکمل تـغذیه ای جـهت کمک به سلامت مفاصل
قرص جوینت ساپورت ویتالی تون حاوی گلوکزآمین ، کندروتئین به همراه MSM ( متیل سولفونیل متان) و هیالورونیک اسید جهت بهبود درد ، التهاب و تسهیل حرکت مفاصل می باشد.
شرح

کمک به کاهش علائم استئوآرتریت، افزایش قابلیت انعطاف پذیری مفاصل

زنان باردار و شیرده با مشورت پزشک مصرف نمایند.

بیمارانی که از داروهای رقیق کننده خون و یا داروهای ضد لخته خون استفاده می­کنند حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

درجای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

این فرآورده شامل کندروئیتین سولفات ، گلوکز آمین و MSM است که ترکیبات کلیدی در ساختار غضروف هستند. دیگر عوامل تغذیه کننده مفاصل عبارتند از: ویتامین C (موثر در تشکیل کلاژن) و آنزیم­ های حاوی منگنز که نقش مهمی در ساختمان غضروف دارند. این مواد تحرک و قابلیت انعطاف مفاصل را بالا می ­برد. گلوکز امین و کندروئیتین سولفات ترکیبات طبیعی هستند که در داخل و اطراف سلول غضروف قرار دارند. گلوکز آمین یک قند آمینی است که در بدن تولید شده، در غضروف و بافت­ های مربوطه پخش می ­شود که همین امر درد استخوان­ ها و مفاصل را کاهش می ­دهد. کندروئیتین سولفات نیز یک ترکیب کربوهیدراتی است که به حفظ آب در غضروف کمک می­کند و در نتیجه باعث ارتجاع و انعطاف غضروف می­گردد . MSM منبع طبیعی سولفور می­باشد که در تشکیل مفاصل نقش دارد. هیالورنیک اسید ماده طبیعی موجود درمایع سینویال می­ باشد که در تشکیل بافت پیوندی نقش دارد و تمامی این ترکیبات در حفظ ساختمان مفصل به منظور تسهیل حرکات مؤثر است.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.